Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej i Aniołów Stróżów - Witamy na stronie!

Aktualności w parafii, ogłoszenia, informacje o duszpasterzach, grupach formacyjnych.

OVERVIEW

This site parafialubycza.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have evaluated two pages within the web site parafialubycza.pl and found zero websites linking to parafialubycza.pl.

PARAFIALUBYCZA.PL RANKINGS

This site parafialubycza.pl is seeing alternating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafialubycza.pl

Traffic ranking (by month) for parafialubycza.pl

Traffic ranking by day of the week for parafialubycza.pl

WHAT DOES PARAFIALUBYCZA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialubycza.pl Mobile Screenshot of parafialubycza.pl Tablet Screenshot of parafialubycza.pl

PARAFIALUBYCZA.PL HOST

We revealed that a single root page on parafialubycza.pl took one thousand three hundred and fifty-nine milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so I consider this site not secure.
178.32.144.24

I discovered that parafialubycza.pl is using the LiteSpeed os.

Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej i Aniołów Stróżów - Witamy na stronie!

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following in the web site, "Święty Michale Archaniele wspomagaj nas." Our analyzers noticed that the web site also stated " Wielki Post stanowi dla nas sposobność do rozważania nad relacjami między Wiarą, a Miłością." The Website also stated " Wiarą w Boga, w Boga Jezusa Chrystusa, i miłością, która jest owocem działania Ducha Świętego i prowadzi nas drogą poświęcenia się Bogu i innym ludziom. Przez okres tych 40 dni, przygotujmy się odpowiednio do przeżycia Paschy. Przede mną droga, którą muszę przebyć tak, jak Ty. Niech modlitwa staje się niejak." The website's header had Parafia Kościół Matki Bożej Różańcowej Aniołów Stróżów Lubycza Królewska as the most important keyword.

MORE BUSINESSES

Parafia Miłosierdzia Bożego w Łucce - Start

Święta Siostra Faustyna - fragment z Dzienniczka. Poniedziałek, piątek i sobota - 17. Wtorek, środa i czwartek - 7. 15 minut przed Mszą Św. Tel 601 41 41 30.

MAJDAN ŁETOWSKI

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO NASZYM KOŚCIELE. Ks kanonik dr Stanisław Maciej Marek.

Parafia Makowska - Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin w Makowie Podhalańskim - Parafia PW Przemienienia Pańskiego Wydarzenia i aktualności z życia Parafii Makowskiej. Oficjalny serwis.

Opublikowano kwi 7, 2018 w Aktualności. Po Mszy Świętej o godz. 00 zapraszamy wraz z Grupą Adorującą w Łagiewnikach na Adorację Najświętszego Sakramentu. Opublikowano kwi 2, 2018 w Aktualności.

Parafia Św. Jana Kantego w Malcu

W Jan Kanty, właściwie nazywał się Jan Wacięga, a urodził się w naszej miejscowości, w Malcu. Pod Kętami, stąd Kanty. Biegną bardzo szybko myśli moje. Wznoszą się Panie wysoko do Ciebie. Chociaż serce moje jest pełne, jednak pustkę czuję. Nie stać mnie na wzniosłość, uroczyste słowa. Nie wiem, co powiedzieć.

parafiamanchester.co.uk - Home